« Alla Evenemang

Styrelsen

25 januari 2217

2018/2019

Kontakta gärna någon av oss i styrelsen om du vill veta mer om föreningen och vårt kollegiala nätverk. Nedan ser du kontaktuppgifter till alla i styrelsen.

Vi som fått förtroendet att ingå i styrelsen för verksamhetsåret 2018/2019 är:

Ordinarie ledamöter:

Marlene Hassel
Centrum och handelsutvecklare/konsult Sverige
Ordförande
marlene.hassel@hassel-co.se
070-657 52 99

Stefan Nygren
Centrum/Affärsutvecklare
Vice ordförande
stefan@avancemang.nu
070-243 69 00

Magnus Franzén
Handelsutvecklare, Lidköping
Kassör
magnus.franzen@tillvaxtlidkoping.se
076-893 97 93

Hanna Gahnström
Platsutvecklare, Härryda kommun
Sekreterare
hanna.gahnstrom@harryda.se
0766 494565

Jan Wiktorsson
Konsult Centrumutveckling, Centrumchef Strömpilen Umeå
Ledamot
janne.wiktorsson@gmail.com
070-641 02 31

Carina Janars
Centrumledare, Ljusdal i Centrum
Ledamot
carina@ljusdalicentrum.se
070-371 60 65

Susanne Forsberg
Konsult platsutveckling – BID Manager
Ledamot
susanne.forsberg@yahoo.se
070-874 06 78

Marita Floman
Konsult inom kommersiell fastighets och handelsplatsutveckling
Ledamot
marita@mfab.info
070-092 03 92

Isabel Gölles
VD Eskilstuna Innerstad AB
Ledamot
isabel.golles@eskilstunainnerstad.se
072-704 39 59

Anna Andersson
Konsult stadsutveckling, Projektgaranti
Suppleant
anna.andersson@projektgaranti.se
072-550 02 93

Henrik Melin
Centrumledare, Vimpeln – Alingsås Köpcenter
Suppleant
henrik.melin@vimpelnalingsas.se
073-083 87 77

Lotta Engvall
Handelsplatsutvecklare i Höganäs kommun (för Handelsplats Höganäs)
Suppleant
lotta@engvall.info
073-377 01 42

Lisa Söderholm
Centrumutvecklare, Kalmar City
Suppleant
lisa@kalmars.se


Revisor:

Tomas Kruth
Fastighetsägarna GFR
tomas.kruth@fastighetsagarna.se
070-955 60 08

 

Valberedning:
Björn Bergman, Sammankallande
, VD, Svenska Stadskärnor
Susanne Haggren
, Fastighetsägarna GFR
Maria Persson, Diös Fastigheter